Portfolio

BoxSole

Chrome extension

Fitness Slavkov

Webdesign

Portfolio - Fitness web

Software development

Webové stránky v angličtině

Půjčovna elektrokol

Webové stránky - Angular

Industry webová aplikace

Angular web app

Často kladené otázky zákazníků

Zde jsme se snažili zodpovědět ty nejběžnější otázky, které nás zákazníci často kontaktují. Pokud tu nenajdete odpověď na váš dotaz, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Rádi vám pomůžeme a poskytneme potřebné informace.

Doba realizace webové stránky je ovlivněna rozsahem projektu. Menší webové stránky můžeme dokončit do 1 měsíce, avšak e-shopy nebo větší projekty může vývoj trvat déle. Nicméně, vždy se snažíme dodržet stanovené termíny a doručit vám hotový produkt co nejrychleji.

Tvorba webových stránek zahrnuje několik kroků. Prvním je konzultace, kdy se seznamujeme s vašimi požadavky a cíli. Následuje návrh a design, který vám předkládáme k posouzení. Po schválení naplníme webové stránky vaším obsahem nebo námi vytvořeným. Po dokončení probíhá testování a následně nasazení a zveřejnění.

Ano, po dokončení projektu nabízíme podporu a možnost údržby vašich webových stránek. Pomůžeme vám s pravidelnými aktualizacemi, řešením technických problémů a dalšími potřebnými úpravami. Naše podpora je k dispozici i po spuštění projektu.

Ano, jako součást našich profesionálních služeb nabízíme tvorbu responzivních webových stránek. Budeme se postarat o to, aby vaše stránky byly optimalizované pro všechna zařízení a aby nabízely výjimečný uživatelský zážitek, který přispěje k úspěchu vašeho online podnikání.